انتقال سرور میزبانی ایران

قابل توجه کلیه  نمایندگان عزیز   سرور هاستینگ ایران(لینوکس )  به منظور افزایش حجم هارددیسک و جلوگیری از بروز مشکلات آتی ، از مورخه 30 شهریور 99 (روز یکشنبه) به سرور جدید منتقل خواهد  شد و عملیات ... بیشتر »

19th Sep 2020
افزایش قیمت سرویسهای میزبانی و نمایندگی

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران و نمایندگان ایرناهاست ازمورخ 2020 April 24 (زمان ارائه سرویسهای نمایندگی سوپرآلفا مستر همزمان ایران و آلمان) تا امروز حدود 5 ماه سپری شده است و قیمت یورو جهت تمدید سرور ... بیشتر »

4th Sep 2020
قطعی سرور ویندوز

وجود قطعی بر روی کل شبکه برج میلاد(سرور های مجازی و اختصاصی ایران میزبانی شده در این مرکز) : از ساعت ۱۹:۴۰ دقیقه شاهد بروز مشکل قطعی کل شبکه برج میلاد اسیاتک شده ایم − بخش شبکه دیتاسنتر در حال ... بیشتر »

10th Jul 2020
انتقال سرور ویندوز

قابل توجه کلیه  نمایندگان عزیز با توجه به بروز مشکل سخت افزاری در  سرور هاستینگ ایران( ویندوز)  از جمله افت سرعت و آپتایم ضعیف ، به منظور افزایش کیفیت خدمات دهی و جلوگیری از بروز مشکلات آتی ، از ... بیشتر »

2nd Jul 2020
انتقال سرور میزبانی ایران

قابل توجه کلیه  نمایندگان عزیز با توجه به بروز مشکل سخت افزاری در  سرور هاستینگ ایران(لینوکس و ویندوز)  از جمله افت سرعت و آپتایم ضعیف ، به منظور افزایش کیفیت خدمات دهی و جلوگیری از بروز مشکلات ... بیشتر »

29th Jun 2020
افزایش قیمت سرویسهای میزبانی خارجی

قابل توجه کلیه کاربران و نمایندگان عزیز با عنایت به افزایش شدید قیمت ارز و  رشد 60  درصدی قیمت یورو ،ناچار به افزایش قیمت سرویس های نمایندگی و میزبانی سرور آلمان هستیم تلاش مجموعه ایرناهاست در ... بیشتر »

17th Jun 2020
فعال شدن سرویس جت بک آپ

قابل  توجه کاربران و نمایندگان محترم

پلاگین JETBACKUP بر روی سرور ایران نصب و فعال شد.هملیات بک آپ گیری و ریستور بک آپ را خود مدیریت کنید.با تشکر

17th May 2020
غیر فعال شدن هاست نیم و جایگزین شدن با هاست نیم جدید

قابل توجه کاربران و نماینذگان عزیز با توجه به  شرایط تحریم ، دامنه هاست نیم اصلی سرور ایران متاسفانه مسدود شده است و ناچارا به هاست نیم زیر تغییر داده شده است.لطفا برای ورود به سی پنل خود از ... بیشتر »

15th May 2020
انتقال سرور

قابل توجه کلیه کاربران و نمایندگان عزیز با توجه به بروز مشکل سخت افزاری در  سرور هاستینگ آلمان و افت سرعت و به منظور افزایش کیفیت خدمات دهی و جلوگیری از بروز مشکلات آتی ، از مورخه 27فروردین ... بیشتر »

14th Apr 2020
پشتیبانی آنلاین

به اطلاع می رساند:  جهت رفاه حال کاربران و نمایندگان عزیز، راه‌های متنوع پشتیبانی در وبسایت نصب و فعال گردیده است: 1- پشتیبانی آنلاین(ورژن پیشرفته) 2-پشتیبانی تلگرامدپارتمان پشتیبانی ... بیشتر »

13th Oct 2017